Growtopia Para Kazanma 2023

Growtopia isimli oyun insanlara para kazandırdığı için çok fazla konuşulmaya başladı. Bu sebepten ötürü Growtopia Para Kazanma yöntemlerini ve oyunun para birimi olan 1 DL Kaç TL ediyor gibi sorularınıza cevap vereceğiz.

Growtopia Para Kazanma Yöntemleri 🤑

Growtopiadan Para Kazanma Yöntemleri, Oyun içerisinde oyunun oyunculara para kazanması için ermiş olduğu imkanlar aşağıdaki listede yer alıyor.

 • Surgery
 • Fishing
 • Vend Shops
 • Trade
 • Farm
 • Mass
 • Geiger

Yukarıdaki maddelerde Growtopia Para Kazanma Yöntemleri yer almakta. bu yöntemleri kullanarak oyun aracılığı ile para kazanabilirsiniz.

Growtopia 1 DL kaç TL? 🤔

Growtopia oyunun resmi para biri olan DL para biriminin Türk Lirasına dönüştürülebiliyor. Aşağıdaki tabloda 1 DL Kaç TL ettiğini yazdık.

Oyunun Para Birimi (DL)Türk Lirası Karşılığı ()
1 DL14,15
1 DL Kaç TL Fiyat Tablosu

Growtopia WL KASMA 💪

WL Kasmak biraz zahmet ama yinede yazının devamındaki taktik ile WL Kazanabilirsiniz.

Growtopia WL Kasma Taktiği, İlk olarak 1 tane world lock’a ihtiyacınız var. Ardından “buysand” dünyasına giriş yapın. “buysand” dünyasına giriş yaptıktan sonra 200 sand seedi 1 WL karşılığında alıyoruz.

Dikkat Edin

150, 160, 170 tane satanlardan sakın almayın, 200 tane seed alın. Sonra 50 tanesini kendi dünyamıza bırakıyoruz ve tekrar “buysand” dünyasına gidiyoruz. Çünkü asıl amacımız 150 tane sand seed’i 1 WL karşılığında satın almak.

150 tane sand seed’i 1 WL’ye sattığınızı düşünürseniz cebinizde 1 WL + 50 sand seed oluyor. Tekrar 200 seed alın artından tekrar 150 seed satın.

Bu sefer 1 WL + 100 seed etmiş oluyor. Bu al sat döngüsünü son defa tekrarlıyoruz ve elinizde 1 WL + 150 seed oluyor.

Sonra elinizde kalan 150 seedi de satın ve 2 wl’niz oluyor. Bu şekilde 30 dakikada 1 WL Kasabilirsiniz.

Growtopia DL Satın Al 💵

Oyunun para birimi olan DL’yi satın almak yani Growtopia Para Yatırma için E-pin sitelerini kullanabilirsiniz. DL Satın almak için İtem Satış’ın Growtopia DL Satın Al sayfasına gidebilirsiniz.

5/5 - (6 votes)
Photo of author

Meta Dijital

Meta Dijital, uzun yıllardır Dijital Pazarlama sektöründe araştırma yapan sitedir. Yaptığı araştırmalar sonucu edindiği bilgiyi ve deneyimi metadijital.org da ücretsiz olarak okurlarına sunuyor.
“Growtopia Para Kazanma 2023” üzerine 6 yorum
 1. Oyunu yeni yeni fark ettim. Para kazandırdığından emin olmak ve nasıl para kazanabileceğimi görmek için araştırma yaparken bir arkadaşım wp üzerinden bu makalenin linkini bana attı ve tüm sorularıma cevap buldum.

  Artık metadijital.org’u düzenli olarak takip edeceğim 🙂

  Cevapla
 2. Faydalı bir konu. Neredeyse aklıma takılan her şeyden bahsedilmiş. Yakın zamanda arkadaşım birinden seed alırken 200tl sini kaptırmıştı. Sistemi daha iyi anladım bu makale sayesinde.

  En yakın zamanda oyunu deneyeceğin.

  Cevapla
Yorum yapın